Ing. Kateřina Kolářová
(44 let)

Je absolventkou Stavební fakulty Vysokého učení technického v Brně. Profesně se věnuje cenovému managementu a rozpočtování pozemních staveb. Působila v nadnárodní poradenské společnosti, architektonickém atelieru a posléze založila společnost NASTA GROUP s.r.o. se specializací na rozpočtování staveb a cenový management. Ve Zdibech žije od roku 1999, je vdaná a má dvě dcery ve věku13 a 11 let. Jako členka výboru TJ Sokol Veltěž se aktivně se podílí na chodu jednoty. Výsledky její práce jsou m.j. výstava ke 110 letům Sokola Veltěž v roce 2010, realizace dětského hřiště u sokolovny z grantu 2011, aktuálně probíhající rekonstrukce sokolovny z dotace MŠMT, kraje a obce.Volný čas věnuje zejména rodině a cestování.

Mgr. Lucie Kazdová
(40 let)

Vystudovala Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni – obor německý jazyk a dějepis. Závěrečný rok studií strávila na Johann Wolfgang Goethe–Universität ve Frankfurtu nad Mohanem. Po studiích pracovala v neziskovém sektoru, je spoluzakladatelkou a předsedkyní dozorčí rady obecně prospěšné společnosti Živá paměť. Před narozením dětí pracovala několik let jako nákupčí v nadnárodní společnosti ExxonMobil. Od roku 2007 žije s manželem ve Zdibech. Má dva syny, kteří navštěvují místní základní školu. Ve Zdibech spolu s manželem zrekonstruovala zchátralý objekt bývalé masny a otevřela zde cukrárnu a kadeřnictví. Je vzdělavatelkou TJ Sokol Veltěž, kde má na starosti především získávání dotací (2011 dětské hřiště u sokolovny, 2013 zateplení stropu, 2018 rekonstrukce sokolovny) a pořádání kulturních akcí (Benefiční ples, Kalendář pro Zdiby). Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, cestování a čtení.

MUDr. Dušan Kolařík, Ph.D.
(49 let)

Vystudoval 1. lékařskou fakultu Karlovy Univerzity v Praze a pro svou praxi se zvolil obor gynekologie a porodnictví. Patnáct let pracoval na předních pražských klinikách (v Apolinářské, na Bulovce, v ÚPMD Podolí). Od roku 2001 je odborným asistentem na 1.lékařské fakultě Karlovy Univerzity, pravidelně přednáší a vede výuku studentů medicíny. Od roku 2012 vede úspěšné oddělení gynekologie a porodnictví v Nemocnici Nymburk.V současnosti také spolupracuje s poradním orgánem Ministerstva zdravotnictví (ÚZIS) na přípravě nové struktury lékařských výkonů a nastavení úhradových mechanismů v českém zdravotnictví.Žije ve Zdibech od roku 2004 a s partnerkou se radují z malého synka Jakoubka. Rodině věnuje svůj veškerý volný čas.

JUDr. Kateřina Petrželková
(38 let)

Vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 2008 působí jako samostatný advokát se zaměřením na právo veřejných zakázek, od roku 2013 se věnuje výkonu advokacie ve společnosti Petrželková, advokátní kancelář, s.r.o. Od roku 2010 žije s manželem Karlem a dcerami Viktorií (7 let) a Veronikou (5 let) ve Zdibech, kde dcery navštěvují základní a mateřskou školu. Ve volném čase se věnuje společně s rodinou především sportu, v zimě sjezdovému lyžování a v létě vodním sportům, má ráda cestování a knihy.

Mgr. Jiří Pluháček
(48 let)

Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Pracuje ve společnosti Vodafone jako IT Delivery manažer a Scrum Master. Mezi další oblasti jeho činnosti patří stavitelství a architektura. Je ženatý, má rodinu, 3 děti. Větší část svého volného času teď věnuje stavbě nového rodinného domu. Mezi jeho záliby patří sport (volejbal, lyžování, horská turistika), hudba, tanec a zahradničení. 

Ivana Skulínková
(61 let)

Vystudovala Střední ekonomickou školu v Praze, již 24 let pracuje ve Výzkumném ústavu geodetickém, topografickém a kartografickém na pozici personalistky a asistentky ředitele. Má dvě dospělé dcery a jednu vnučku. Jejím největším zájmem je rodina, zahrada a také tanec – v poslední době především tango argentino. Ve volném čase ráda navštěvuje divadlo, sportuje a učí se angličtinu. Je aktivní členkou TJ Sokol Veltěž, celých 25 let vedla cvičení mladších žákyň a dlouhou dobu také zastávala funkci náčelnice.

Markéta Wiesnerová
(43 let)

Vystudovala Střední průmyslovou školu oděvní v Praze, v současnosti pracuje jako cvičitelka zdravotní tělesné výchovy a masérka. Ve Zdibech bydlí spolu s manželem od roku 2010, mají dvě dcery ve věku 7 a 10 let, které navštěvují místní základní školu. Je aktivní členkou TJ Sokol Veltěž, podílela se na revitalizaci dětského hřiště u sokolovny, pravidelně spolupořádá například Benefiční ples. Ve volném čase se věnuje především rodině a sportu – jezdí na kole, cvičí jógu, plave. Také ráda navštěvuje divadla a výstavy a organizuje společenské akce.

Ing. David Kazda
(42 let)

Vystudoval Fakultu strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Již od dob studií se pohyboval v IT, v současné době pracuje jako business system manažer ve společnosti Algotech a.s. Jeho doménou je procesní řešení a implementace informačních systémů. Od roku 2012 je také členem správní rady Nadačního fondu Algo. Ve Zdibech žije od roku 2007, je ženatý a má 2 syny, kteří navštěvují místní základní školu.Spolu se ženou zrekonstruoval zchátralý objekt masny a otevřel zde cukrárnu a kadeřnictví. Je vášnivým pěstitelem čarověníků, sběratelem známek a v poslední době také amatérským žonglérem. Je aktivním podporovatelem TJ Sokol Veltěž, bez něhož by se neobešla žádná brigáda.

MUDr. Hana Panchártková
(69 let)

Je absolventkou Stomatologické kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Již od roku 1973 se věnuje svým pacientů ve Stomatologické ordinaci v Dolních Chabrech.Ze Zdib pochází, je vdaná, má 2 dospělé dcery a 5 vnoučat. V současné době je jednatelkou TJ Sokol Veltěž, v minulosti dlouhé roky vedla cvičení dětí, mládeže a rodičů s dětmi. Volný čas věnuje především rodině a cestování.

Ing. Přemysl Kuchař, PhD.
(41 let)

Vystudoval Technickou fakultu na ČZU v Praze. Po završení studií se stal nejdříve specialistou na výpočty motorů ve vývoji Škoda Auto a.s. O pět let později se věnoval novým metodám v Audi AG Neckarsulm. V rámci spolupráce s přední světovou automobilkou dovršil postgraduálním studium a získal titul Ph.D.. Nyní pracuje jako manažer týmu vývoje a výpočtů motorů v britské společnosti Ricardo. Vytvořil několik vědeckých publikací a přednášek u nás i v zahraničí. Je ženatý, má dvě dcery (13 a 11 let) a ve Zdibech žije přes 30 let. V soukromém životě se kromě rodiny jeho vášní stal sport, nejdříve se věnoval zejména fotbalu a lednímu hokeji. Poslední více jak desítku let se věnuje amatérsky závodní cyklistice, byl spoluzakladatel cyklistického oddílu u nás, v současnosti je náčelníkem TJ Sokol Veltěž a místopředsedou odboru sportu sokolské Župy Barákovy, tento rok je členem veteránského týmu AC Sparta Praha cycling academy.

Ing. Karel Kolář, MBA
(49 let)

Je absolventem Elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Profesní kariéru zahájil v softwarové společnosti pro oblast databázových systémů a v tomto oboru působí dosud. Dnes řídí IT společnost dodávající řešení pro burzovní aplikace a obchodování s akciemi. Ve Zdibech žije od roku 1999, je ženatý a má dvě dcery ve věku 13 a 11 let. V roce 2004 byl jedním ze zakládajících členů Sdružení Zdibynet, které zpřístupnilo veřejnosti cenově dostupný internet v naší obci. Volný čas věnuje zejména rodině, cestování a vodním sportům.

Mgr. Tomáš Hlava
(48 let)

Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracuje na volné noze jako programátor a systémový správce se zaměřením na Linux. Ve Zdibech žije od roku 1998 a se ženou Martou mají 3 děti. Ve volném čase rád jezdí na kole nebo koloběžce, věnuje se turistice, vodáctví a bastlení IOT (internet věcí). V roce 2004 byl jedním ze zakládajících členů Sdružení Zdibynet, které zpřístupnilo veřejnosti cenově dostupný internet v naší obci. Je aktivním členem TJ Sokol Veltěž, bez nějž by se neobešla žádná brigáda.

Bc. Marie Jirků, DiS.
(38 let)

Vystudovala Evangelickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V současné době pracuje jako psychoterapeut ve společnosti Alivio centrum. Je matkou 3 dětí, které navštěvují místní základní a mateřskou školu. Volný čas ráda věnuje jízdě na kole, procházkám v přírodě, malování a návštěvě divadel a výstav.

Ondřej Suchopár
(41 let)

Vystudoval Střední ekonomickou školu v Praze. Po maturitě nastoupil do telekomunikační firmy, kde 18 let působil jako vrcholový manažer. V současnosti je na volné noze a je koučem osobního rozvoje. Dle vlastních slov „učí lidi, jak být zdraví a šťastní“. Ve Zdibech žije již 11 let. Ve volném čase rád chodí po horách a na procházky se svými psy.

Ing. Jana Klementová
(40 let)

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po studiích začala pracovat pro společnost vlastnící budovy na Praze 1. V současné době je manažerkou této společnosti. Ze Zdib pochází, je vdaná a má 1 syna, který navštěvuje místní základní školu. Ve volném čase se věnuje rodině, hudbě, kultuře a cestování.Jako členka místní sokolské jednoty vede oddíl volejbalu, kde se kromě sportovního vyžití potkávají staří a noví obyvatelé obce.Pravidelně organizuje Májový volejbalový turnaj.